Vogelsang Türkiye

İLETİŞİM

Vogelsang Maschinenbau GmbH 1929 yılında Kuzey Almanya’da Essen / Oldenburg’da kurulmuş aile firmasıdır. Bugün faaliyetlerini; Biyogaz, Petrokimya, Atıksu, Gemi İnşa, Demir yolları ve Tarım gibi bir çok faklı sektör için Çamur pompaları, Acil Durum Pompaları, Kırıcı, Öğütücüler, Özel Tankerler ve Gübre Dağıtıcıları gibi sektöre özgü makine ve ekipman imalatları üzerine yürütmekte olan Hugo Vogelsang GmbH 80 yılı aşkın tecrübesi ile kendi sektörünün en güvenilir firmasıdır.

Avrupa’dan, Amerika’ya, Çin’e ve Hindistan’a kadar 5 kıtada 30’un üzerinde ülkede kendine ait satış ofisleri ve servis kadroları bulunan Vogelsang GmbH. 2003 yılından bu güne Akal Makina ve Kimya End. Paz. Ltd. Şti. tarafından tek yetkili satıcı ve servis noktası olarak temsil edilmektedir.

Akal Makina olarak; Vogelsang marka pompa , parçalayıcı ve diğer ekipmanlara ait ürün seçimi ve sahaya özgü projelendirme hizmetlerini, Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde mühendislik ofisimizde yürütmekteyiz.
Vogelsang Türkiye ürünlerine ait montaj, bakım ve her türlü satış sonrası hizmetler, İkitelli İş-Modern Sanayi Sitesi’ ndeki fabrikamızda verilmektedir. Geniş ekipman ve yedek parça stoklarımız İki telli adresimizden temin edilmektedir.

vogelsang turkiye